Натяжні стелі від ТМ "SteliVsim" - це якісні елітні матеріали від світових виробників із Франції та Німеччини, які вам пропонуємо за доступною ціною. Натяжна стеля - це ідеальне рішення для створення неповторного інтер’єру житлової кімнати, магазину, офіса та ін. Ми пропонуємо Вам французькі та німецькі  матеріали різних фактур та кольорів. ТМ «SteliVsim» займається виготовленням та установкою натяжних стель в місті Вінниця та в різних регіонах України.

В нас ви зможете замовити стелю будь-якої форми та складності і  стелю в різних площинах. Натяжну стелю монтують за кілька годин практично без пилу та сміття і дозволяють вирівняти будь-яку базову стелю.Також ми виготовляємо стелі з криволінійними швами, які надають стелі надзвичайного  та неповторного вигляду і дозволяють обєднати декілька кольорів на одній стелі, що значно спрощує вибір кольорової гами. Також є великий вибір стелі з фотодруком. Це стелі на які наноситься зображення з будь-яким малюнком, при цьому використовують екологічнобезпечні та гіпоалергенні фарби, які є стійкими і не вигорають на сонці.В результаті отримуємо якісне зображення малюнка, яке є достатньо реальним.Наш офіс та виробництво знаходяться в м. Вінниця, також можливе співробітництво в інших регіонах України.

ТМ «SteliVsim» пропонує широкий ассортимент пвх плівок для натяжних стель із Франции і  Німеччини та профіль для натяжних стель і інші комплектуючі. В колекції ПВХ-плівок представлено більше 140 кольорових рішень, 5 видів фактур полотна, і також фотодрук. У нас Ви зможете замовити якісну натяжну стелю від провідних компаній Renolit, Alcor Draka, Lackfolie та ін.

ТМ «SteliVsim» пропонує дизайн стелі, який представляє собою поєднання декількох кольорів з криволінійніними швами.
Також пропонуємо розробку дизайну інтер'єру будь-яких приміщень: квартир, будинків, офісів, котеджів,  ресторанів та ін.Ми розробляємо і створюємо унікальні авторські дизайн-проекти та  ретельно стежимо за їх втіленням, починаючи з перших штрихів ескізу, закінчуючи розміщенням меблів і предметів декору.Ми пропонуємо вам спланований і розроблений тільки для Вас проект дизайну у потрібній кольоровій гаммі, стильовому рішенні і технічному оснащенні.